Monday, May 5, 2014

Co mi w Javie Gra - Java Melody

Gdy usłyszałem tytył Java Melody, pomyślałem, że to biblioteka do obsługi audio w javie :)

Na szczęście, ktoś przed prezentacją wyjaśnił mi, że ten program sprawdza "co i jak gra" w naszej aplikacji.
Dobra frekwencja
Generalnie jak bym miał streścić Java Melody do kilku słów, to jest to tool, który podaje nam statystyki o naszym programie.
Java Melody potrafi wyświetlić nam najdłużej wywołującą się funkcje, średni czas wywołania się funkcji i przedstawić nam te statystyki na ładnych wykresach. Java Melody jest darmowe i widać po api, że było stworzone do aplikacji Jee. Niestety dla androida nie jest przystosowane.

Zadowolony prelegent po prezentacji :)
Mariusz Panek z TomTom-a przedstawił Java Melody w prawdziwym środowisku, pokazał że da się tego używać i wykrywać problemy.

A po JUGu razem z Wojtkiem Młynarczykiem zostaliśmy zaproszeni na imprezę firmową Cybercomu, w tym że stwierdzenie "zostaliśmy zaproszeni" jest trochę mylące po prostu się wbiliśmy :) 
Impreza odbyła się w Chmilowej Dolinie https://www.facebook.com/PubChmielowadolina tam próbowaliśmy różnych piw min. imperium atakuje.
Ludzie z Cybercomu wyluzowani, HR fajny ;) i impreza pozytywna.2 comments:

  1. Hey what a brilliant post I have come across and believe me I have been searching out for this similar kind of post for past a week and hardly came across this. Thank you very much and will look for more postings from you. 바둑이사이트

    ReplyDelete