Monday, May 12, 2014

Łubudubu - wybory i przyszłość

Poniżej relacja z prezentacji o przeszłości i przyszłości łódzkiego JUGa, którą zrobił niedawno Marek znany w półświadku łódzkiej javy jako prezes.

Przyszłość, przeszłość i teraźniejszość

Dawno dawno temu w 2011 padło postanowienie - głównie za sprawą Marka i Mariusza - by zrobić w naszym przepięknym mieście taką zajebistą konferencję IT coby ludziom gały wyszły i aby wszystkie kwestie papierkowe były w porządku przydałoby się stowarzyszenie. Na spotkanie przyszło chyba około 40 osób z czego część widziałem chyba po raz pierwszy i ostatni w życiu.

Od tego czasu udało się zrobić 3 edycje Mobilizacji i na karmić przy pomocy grochówki setki programistów.

W tym roku jest plan aby zorganizować 4 edycję mobilizacji ale potrzebna jest świeża krew do pomocy, także jak ktoś z was jest chętny i chciałby dodać trochę kolorów do szarej codzienności życia w Łodzi to niech śmiało się kontaktuje z zarządem, JUGiem, ze mną lub kimkolwiek.

Też fajnie jest jak ktoś pomaga w ogarnianiu społecznościówek czy tam przesyłaniu dalej wiadomości na fejsie.

Każdy występek i dobry uczynek będą zanotowane w skoroszytach

A poniższy slajd szczególnie adresowany do ludzi, którzy ciągle narzekają jak jest chujowo - "Obywatelu! - weź swój los w swoje ręce!"

I pamiętajcie - wypełniajcie ankiety. Czasem padnie fajny pomysł w opiniach po spotkaniach i kolejne prezentacje będą miały lepszą jakość.

Także Obywatelko, Obywatelu - w walce o lepsze jutro IT i realizację planu 5 miesięcznego - ściągajta deklaracje i dołączajcie do ludu pracującego!

A w najbliższy czwartek Arduino - strona spotkania na meetupie

No comments:

Post a Comment