Tuesday, September 29, 2015

2015-01-29 GeeCon TDD 2015


Recenzja pisana na Zimno jest podobno najlepsze lecz po takim długim czasie można uznać ze jest troszkę zamarznięta, lecz nie będę przeciągał wstępu.


Nigdy wcześniej nie byłem na żadnym GeeConie wiec moja wiedza na temat tej konferencji ograniczała się do informacji iz jest to Event IT i jest on bardzo wartościowy pod względem wiedzy i kontaktów jaka można tam zdobyć. I to co mówili mi znajomi było prawdą, lecz najpierw opowiem o kilku sprawach które nie przypadły mi do gustu.

Jak juz wspominałem nie wiedziałem za dużo o GeeConie i nie przypadło mi do gustu to, że ten Event odbywa się w kinie, możliwe z tego powodu że podczas przerw było bardzo mało miejsca w holu kina a musieli się tam zmieścić uczestnicy prelegenci bufet oraz Stoiska Sponsorów, i w tym miejscu przejdę do stoisk sponsorów które na płatnej konferencji ujmując delikatnie wyglądają słabo(ale rozumiem że czasem potrzebne są większe fundusze). Na tym zakończę negatywy.
  Większość  prelekcji w których brałem udział jako słuchacz prowadzono w bardzo profesjonalny sposób. Bardzo miło zaskoczył mnie poziom angielskiego u polskich prelegentów i w dwóch przypadkach gdybym wcześniej nie rozmawiali z prelegentami po polsku nie wiedział bym, że to Polacy, oczywiście było tez małe odstępstwo od tej reguły gdyż na jednej prelekcji nie mogłem skupić się na jej zagadnieniach gdyż mówca a raczej “czytacz” czytał swoja prezentacje z takim akcentem iż musiałem wyjść po 5 minutach.
Dzięki GeeCon TDD na prawde dowiedziałem się do czego potrzebne są testy i że świat Programistów byłby lepszy, i wygodniejszy gdyby podczas naszych projektów zawodowych mieli byśmy czas na TDD. Dodatkowo bardzo polecam GeeCon TDD dla Project Managerów i innego typu Managerów którzy dowiedzieli by się, że przy zastosowaniu w praktyce TDD zaoszczędzili by dużo czasu i pieniędzy w przyszłości.
Co do samej organizacji to oczywiscie wszystko było przeprowadzone profesjonalnie i przyjażnie, zaczynając od Rejestracji, przez Prowadzą
cych i opiekunów sal, kończąc na Bufecie i pysznym jedzeniu, i polecam każdemu kolejnę edycję GeeCon TDD oraz samego GeeCon


link do Vimeo GeeCON:
https://vimeo.com/geecon

No comments:

Post a Comment